İstanbul Bodrum Uçak Bileti


Türkiye’nin en ünlü tatil noktalarından biri olan Bodrum sadece bizler için değil dünyanın dört bir yanından bodrum’a akın eden yabancılar için de kıymetli bir rota. Beyaz müstakil evler, masmavi kapılar, güler yüzlü Bodrum halkı, daracık sokaklardaki rengarenk dünyalar, nostaljik fakat bir o kadar da yeni Bodrum görüntüleri gerçekten görülmeye değer. Milyonlarca turist yıllardır hiç bıkmadan Bodrum’a akın ediyorsa bir bildikleri vardır. Sizi ilk fırsatta Bodrum İstanbul Bodrum Uçak Bileti almaya davet ediyor, mini rehberimizi huzurunuza bırakıyoruz.

 
Bodrum’a Nasıl Gidilir?

Webookin.com yıl boyunca tatil falan demeden günün her saatinde sizlere THY biletleri ve Pegasus biletleri olmak üzere pek çok firmanın uçak biletlerini almanız için hizmet veriyor. Bodrum’a sadece yazın değil kışın da gitmenizi öneriyoruz. Bodrum öyle güzel ki her mevsim ayrı keşfetmek gerekiyor. Webookin.com’dan dilediğiniz zaman İstanbul Bodrum Uçak Bileti satın alabilirsiniz.  


Bodrum Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım
Bodrum’a geldikten sonra şehir merkezine çok rahatlıkla gidebilirsiniz. Belediye otobüsleri, havaş, taksi ve kiralık araç ofisleri havalimanı kapısında sizleri bekliyor olacak. Bodrum merkezine giderken eğer ilçeye ilk defa geliyorsanız yorgunluğunuza rağmen etrafı seyretmenizi öneririz. 


Bodrum Gezilecek Yerler
İstanbul Bodrum Uçak Bileti mi buldunuz, hem de Bodrum’a? İş, ev demeyin ve birkaç günlüğüne bile olsa küçük çantanızı kapıp Bodrum’a uçunuz. Zira Bodrum çok güzel! İşte Bodrum’da görmenizi istediğimiz bazı yerler;
Antik Tiyatro
Bodrum’a gelip de burayı görmeden hatta havalı bir fotoğraf çektirmeden geri dönen yok. Ama haklılar. Zira klasik çağın tüm ihtişamını yansıtan antik kent, basamaklarında oturulmaya, fotoğraflar çektirmeye ve o tarihi havayı solumaya değer bir yer.
Gümüşlük
Bodrum – Gümüşlük, balık restoranlarıyla ünlü bir yer. Buraya gelerek hem ayaklarınız suya değerken leziz balıklardan yiyebilir hem de Gümüşlük gibi sevimli bir yeri gezebilirsiniz. Bölgenin yürüyüş rotalarını seveceğinize eminiz. 
Zeki Müren Gezisi
“Dertli gönüllere giren, işte benim Zeki Müren!” Bodrum’a kadar geldiğinize göre sanat güneşimiz Zeki Müren’in buradaki evini de gezebilirsiniz. Bodrum’a gelenler yoğun ilgi gösteriyor. Müze bahçesinde sanatçının heykelinin görebilirsiniz. 


Bodrum Yeme & İçme
Bodrum uygun uçak bileti bulduğunuzda deniz ürünlerini, hafif sandviçlerini, muhteşem tatlılarını kısacası Bodrum mutfağını keşfetmek için gelebileceğiniz bir yerdir. Bodrum mutfağı sebze ve deniz ürünleri anlamında çok gelişmiş seçeneklere sahiptir. Ne yiyeceğinizi şaşıracağınız güzel bir tatil yapabilirsiniz. 


Bodrum Gece Hayatı
Bodrum gündüzleri nasıl canlı, enerjik, eğlenceli ve renkliyse geceleri daha hareketlidir. Gündüz deniz, kum, güneş ve kültür noktalarını gezip gece çılgınlar gibi eğlenmeye davet ediyoruz sizi. Sabahlara kadar eğlenebileceğiniz birçok mekân, kulüp, bar, fasıl var. DJ performansları, ünlü sanatçıların konserleri, sokak sanatçıları, etnik müzik, fasıl, pop müzik, elektronik müzik sizleri bekliyor. Bodrum’un en güzel yanı hiç para harcamadan dahi gece eğlencelerine katılabiliyor olmak. Bodrum sokaklarında canlı müzik yapan gençler, profesyonellere taş çıkartıyor! Bodrum’a eşiniz ya da sevgilinizle geliyorsanız Bodrum’un serin gecelerinde deniz ve müzik dolu sokaklarda gezmenizi öneririz. Ee ne de olsa “aşk Bodrum’da yaşanıyor ♪♫” 


Bodrum Festivalleri

İstanbul Bodrum Uçak Bileti temini ardından Bodrum Festivallerinde sıra. Bodrum’a keyfi bir tatil yapmaya geliyorsanız eğer, festival tarihlerine bakarak ilginizi çeken bir etkinliğin olduğu tarihte uçak biletinizi alabilirsiniz. İşte festivaller;
Mandalina Festivali: Ocak 
Gündoğan Sucuk ve Şarap Festivali: Şubat’ın son cumartesi
Slow Cheese Bodrum: Mart
Bodrum Pedasa Festivali: Nisan – Mayıs
Bodrum Uçurtma ve Farkındalık Festivali: Mayıs
Uluslararası Bodrum Dans Festivali: Mayıs
Summer Tango Fest Bodrum: Haziran sonu, Temmuz başı
Chill-Out: Temmuz
The Bodrum Cup: Ekim