İstanbul Frankfurt Uçak Bileti

İstanbul Frankfurt Uçak Bileti

Frankfurt, Almanya’nın Hessen bölgesindeki en büyük şehirdir. Tıpkı Stuttgart gibi Frankfurt da ticaretin ve finansın merkezi kabul ediliyor. Şehre adım attığınızda müthiş ticari girişim fikirleri bulursanız eğer şaşırmayınız zira Frankfurt her zaman ilham vericidir. İstanbul Frankfurt Uçak Bileti aldıysanız ya da almak üzereyseniz sizler için derlediğimiz mini rehberimizi okumayı ihmal etmeyin.


Frankfurt’a Nasıl Gidilir?
İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum ve daha birçok noktadan Frankfurt’a düzenli seferler bulabilirsiniz. THY uçak biletleri ya da Pegasus uçak biletleri satın alırken sefer sayılarının çokluğunu fark edebilirsiniz. Bizler de tüm seferleri Webookin.com’dan yayınlıyor, İstanbul Frankfurt Uçak Bileti nizi tereyağından kıl çeker gibi almanız için büyük özen gösteriyoruz. Frankfurt’a gördüğünüz üzere gayet kolay gidilebiliyor. Pasaportunuz varsa gerisi bizde!


Frankfurt Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım
Frankfurt Havalimanı Almanya’nın en büyük havalimanıdır. Havaalanından çıktıktan sonra sizi taksiler, hafif raylı araçlar, kiralık araçlar hazır bekliyor olacak. Kaybolma endişesi yaşamadan dilediğiniz ulaşım alternatifin seçerek şehir merkezine yol alabilirsiniz. Otelinize giderken şehrin manzarasını izlemeyi ihmal etmeyin.


Frankfurt Gezilecek Yerler
İstanbul Frankfurt Uçak Bileti aldıktan sonra hemen gezilecek yerler listesi çıkarın. Bir şehri bilerek gezmek her zaman avantaj kazandırır. İşte gezi listenize eklemenizi istediğimiz yerler;


Römerberg
Favori noktalarımızdan biri olan Römerberg, tarihi binaların olduğu bir yer. Ancak bu binalar bitişik şekilde konumlanmıştır. Görüntüsüyle hem sevimli hem de ihtişamlı dedirtiyor. Binaların bulunduğu meydanda kafe ve mağazalar bulunduğundan bu bölgeyi mutlaka keşfetmenizi öneririz. Hem gezer hem de alışveriş yaparsınız, fena mı?


Frankfurt Katedrali
İstanbul Frankfurt Uçak Bileti aldıktan sonra şehre çok ekonomik bir yolculuk yaptınız evet ama gezi listenize Frankfurt Katedrali’ni eklediniz mi? Eklemediyseniz çok ayıp! Zira şehrin simgelerinden sayılan bu katedral, gezmek ve fotoğraf çektirmek için oldukça ideal bir yapı.


Frankfurt Yeme & İçme
Frankfurt yerel bir mutfak kültürüne sahiptir. Ana yemeklerde patates ve eti yoğun biçimde görebilirsiniz. Şehrin bir diğer öne çıkan özelliği, sert elmadan üretilen şaraplarıdır. Birkaç lokma güzel yemeği birkaç kadeh leziz bir şarapla taçlandırmaya ne dersiniz?


Frankfurt Gece Hayatı
Frankfurt gece hayatını yaşamadan evinize dönmeyin, üzülürsünüz. Frankfurt  uçak bileti bulursanız hemen alın ve şehrin gecelerine akmaya bakın! Sabahın ilk ışıklarına kadar müthiş bir eğlencenin yaşandığı şehirde, yerel halk ve turistler unutulmayacak anlar yaşıyor.