İstanbul Ordu Uçak Bileti


Karadeniz’in gezip görülesi, keşfedip hayran kalınası rotalarından biri olan Ordu, yemyeşil görüntüsüyle adeta bir film platosunu andırıyor. Her yer o kadar güzel, o kadar yeşil ki şehrin iklimini ve doğallığını koruyabilmiş olmasına hayran kalıyorsunuz. Ordu’ya seyahat etme planınız varsa eğer hiç ertelemeyin ve hemen İstanbul Ordu Uçak Bileti fiyatlarını incelemeye başlayın. Çünkü Ordu çok güzel! Ordu için hazırladığımız mini rehberimizi okursanız az çok sizler de görebilirsiniz, işte rehberimiz; 

Ordu’ya Nasıl Gidilir?

Webookin.com üzerinden THY biletleri ya da Pegasus biletleri satın alarak Ordu’ya İstanbul başta olmak üzere birçok şehirden ulaşabilirsiniz. Ordu’ya gitmek için erken rezervasyon ve İstanbul Ordu Uçak Bileti fırsatlarından yararlanmanızı öneririz. Şimdiden birkaç ay sonrasını hatta bir dahaki tatilinizi planlayabilir ve uçak biletlerinizi çok ucuz fiyatlara alabilirsiniz. Webookin.com uzun vadeli seyahat planlarınız için sizi bekliyor olacak. 

Ordu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, iki şehre birden hizmet veriyor. Havalimanı iki şehrin ortak noktası olduğu için şehir merkezine ulaşmakta zorlanacağınızı düşünebilirsiniz ancak kazın ayağı öyle değil. Havalimanı çıkışında taksi, havaş, servis, otobüs, kiralık araç hizmetleri yolcuları şehir merkezine götürmek üzere göreve hazır bekliyorlar.

Ordu Gezilecek Yerler

Ordu’ya İstanbul Ordu Uçak Bileti bulup geldiyseniz ya da gelmeye hazırlanıyorsanız eğer işte size gezilecek birkaç yer önerisi;

Boztepe

Denizden 530 metre yükseklikte yer alan Boztepe, şehre tepeden bakıp vay canına diyeceğiniz yer oluyor. Kara yoluyla ulaşımın olduğu tepeye artık teleferikle de ulaşım sağlanıyor. Yüksekten korkmadığınızı umuyor ve sizi teleferiğe binmeye davet ediyoruz. Muhteşem Ordu manzarasını kaçırmak istemezsiniz.

Ulugöl Tabiat Parkı

Ordu’nun Gölköy ilçesinde bulunan Ulugöl Tabiat Parkı son derece romantik ve bir o kadar da huzurlu bir yer. Yeşilin, sarının farklı tonlarından oluşan binlerce ağaçla sarmalanmış olan göl, yürüyüş yapmak ya da sadece oturup izlemek ve hayran kalmak için şahane bir seçenek. Mutlaka gidin ve mis gibi manzaraya karşı bizim yerimize de keyif yapın. 

Yason burnu

Yason Burnu Ordu’nun en sevilen gezi noktalarından biridir. Doğal güzelliğiyle öne çıkan bölge, arkeolojik doğal sit alanıdır. Yason Burnu’nu çok seveceğinizi düşünüyoruz. Buraya geldiğinizde birkaç güzel fotoğraf çektireceğinizden emin olabilirsiniz. 

Ordu Festivalleri

İstanbul Ordu Uçak Bileti bulur bulmaz Ordu’ya gelmenizi sağlayacak olan festivaller şöyle;

  • Çambaşı Kar Festivali: Ocak sonu 

  • Perşembe Yaylası Festivali: Temmuz ayının 3. Haftası

  • Vosvos Şenliği: Temmuz 

  • Mayıs Yedisi Şenliği: 20 Mayıs

  • Uçurtma Şenliği: Mayıs

https://www.webookin.com/ucak-bileti